Povratak na vrh

Dječji vrtić Ivankovo

Ponedjeljak - subota

PRAVILA RADA IGRAONICE

Program igraonice organizira se za djecu u dobi 3 - 5 godina i to:

• dva puta tjedno u Ivankovu:
    • četvrtak u vremenu od 16 do 18 sati i subota od 10 do 12 sati.

Program traje od 1.10.2016. do 31.05.2016.

Mjesečna cijena igraonice iznosi 100 kuna.

Ukoliko dijete izostane dva tjedna zbog bolesti, uz priloženu liječničku ispričnicu, roditelj plaća pola iznosa tj. 50 kuna.

Molimo roditelje da bolesnu djecu ne dovode u igraonicu zbog njih samih, ali i zbog druge djece.

U igraonicu je potrebno ponijeti plastičnu čašu, preobuću i papirnate ubruse jednom mjesečno.

Sve potrebne materijale (bilježnice, likovni materijal, igračke) dijete će dobiti i koristiti u igraonici.

Napredak svojeg djeteta možete pratiti putem individualnih razgovora s odgojiteljicom nakon igraonice.

Ukoliko dijete ima zdravstvenih problema (alergije, nekontrolirano mokrenje i sl.) molimo obavijestite odgojiteljicu.

Dovoditi i odvoditi dijete mogu samo punoljetne osobe.Ukoliko ih dovodi druga punoljetna osoba, osim rodutelja, roditelj za to potpisuje suglasnost.

Prilikom upisa roditelji ispunjavaju slijedeće obrasce: